Logo Głowaczów

News

News zdjęcie id 884

XVI Mistrzostwa Gminy Głowaczów w tenisie stołowym

12.02.2020

W dniach 6 i 8 lutego 2020 r. w PSP w Brzózie zostały rozegrane XVI Mistrzostwa Gminy Głowaczów w tenisie stołowym zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Brzóza”.

Zawody zostały rozegrane w sześciu kategoriach, w których wzięli udział uczniowie ze szkół w Brzózie, Cecylówce-Brzózkiej i Ursynowie. Łącznie ponad 50 uczniów.       
W pozostałych kategoriach wzięli udział mieszkańcy z różnych stron Gminy Głowaczów.  Po raz drugi zostały rozegrane: Turniej Rodzinny i Turniej Deblowy, którym towarzyszyła dobra zabawa.
We wszystkich kategoriach wzięło udział łącznie 86 uczestników. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i aktywnie spędzony czas. Zwycięzcom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wyniki sportowe:
Kategoria szkoły podstawowe klasy I – V 
      dziewczęta                                                                                               chłopcy
1. Baran Zuzanna - PSP Cecylówka-Brzózka       1. Seremak Bartłomiej - PSP Ursynów
2. Chamerska Zofia - PSP Ursynów         2. Marchewka Patryk - PSP Cecylówka- Brzózka
3. Baran Patrycja - PSP Cecylówka- Brzózka                3. Marzec Jakub - PSP Ursynów

Kategoria szkoły podstawowe klasy VI – VIII   
dziewczęta                                                                                               chłopcy
1. Siębor Larysa - PSP Ursynów                            1. Foremniak Bartłomiej - PSP Ursynów
2. Kwiecień Wiktoria - PSP Ursynów                   2. Widliński Dawid - PSP Ursynów
3. Przepiórzyńska Nikola - PSP Ursynów             3. Węsek Dominik - PSP Brzóza

 Kategoria Open

Panie                                                                                                         Panowie
1. Witek Julia - Stanisławów                             1. Kowalczyk Mariusz - Wólka Brzózka
2. Duszka Weronika - Brzóza                            2. Gregorczyk Łukasz - Brzóza
3. Konopka Magdalena - Bobrowniki              3. Górka Piotr - Kosny

Kategoria Senior                                                                                    
1. Śmielak Dariusz - Bobrowniki         
2. Paluch Krzysztof - Lipa                                                                                   
3. Wybacz Krzysztof -Brzóza


Kategoria Turniej Rodzinny                                                                                                
1. Wybacz Krzysztof  i  Wybacz Daniel - Brzóza/Głowaczów             
2. Paluch Krzysztof  i  Paluch Michał - Lipa
3. Baran Krzysztof  i  Baran Kacper - Brzóza


Kategoria Turniej Deblowy                                                                                                 
1. Górka Piotr  i  Rotuski Adrian - Kosny/Bobrowniki               
2. Kowalczyk Mariusz  i  Wybacz Krzysztof - Wólka Brzózka/Brzóza
3. Słowikowski Marcin  i  Justyna Damian - Bobrowniki/Moniochy

 

 

Wójt gminy zaprasza


Hubert Czubaj
wojt@glowaczow.pl
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek 12:00 - 16:00

wtorek 8.00 - 12.00

piątek 8.00 - 12.00

 

Zgłoś stan wodomierza

Wypełnij Odpowiedzi

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.