Logo Głowaczów

News

News zdjęcie id 335

Uroczystości w szkołach

11.10.2019

W dniu 11 października 2019 roku w Gminie Głowaczów miało miejsce w szkołach podstawowych wiele uroczystości, w których uczestniczyły władze gminy, na czele z Wójtem Gminy Hubertem Czubajem, Przewodniczącym Rady Gminy Piotrem Markiem i Sekretarzem Gminy Krzysztofem Wolskim. Kolejno odwiedzili w tym dniu PSP w Brzózie, uczestnicząc w ślubowaniu i pasowaniu uczniów klas pierwszych na pełnoprawnych członków rodziny uczniowskiej tej placówki. Na tej uroczystości głos zabrał Wójt Gminy Hubert Czubaj składając życzenia małym aktorom klas pierwszych, ich rodzicom zadowolenia ze współpracy ze szkołą, jak również złożył serdeczne podziękowania i życzenia dla wszystkich pracowników szkoły w związku ze zbliżającym się świętem Dnia Edukacji Narodowej. Życzenia dla nauczycieli złożył również Przewodniczący Rady Piotr Marek. Na koniec przedstawiciele gminy wręczyli upominki pierwszoklasistom.

Kolejna wizyta miała miejsce w Publicznej Szkole Podstawowej w Ursynowie, gdzie zjawili się również Pani Poseł Anna Kwiecień, radni Karol Wysocki i Bogdan Wysocki. Również była to okazja związana ze ślubowaniem pierwszaków. Życzenia dzieciaczkom i ich rodzicom przekazał Wójt Gminy Hubert Czubaj. Otrzymali oni również drobne upominki od władz gminnych.

Kolejny etap to Publiczna Szkoła Podstawowa w Cecylówce Brzózkiej, gdzie udał się Sekretarz Gminy Krzysztof Wolski, który w imieniu władz złożył podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej podziękowania w imieniu władz gminnych za pracę i poświecenie w realizacji swych obowiązków wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Ostatni etap uroczystości miał miejsce w PSP Głowaczów podczas Festynu Rodzinnego „EKOLOGICZNA RODZINA Z ENEA”, na który wybrał się Wójt Gminy Hubert Czubaj oraz Przewodniczący rady Piotr Marek. Podczas imprezy można było zapoznać się z pracą straży i policji, którzy specjalnie na ten dzień zorganizowali ciekawe pokazy. Nie zabrakło przeróżnych zabaw oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Kulinarnych wrażeń dostarczyły panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Głowaczowianki” oraz Stowarzyszenia „Kwiat Lipy”. Swoje stoiska miały również: Klub Motocyklowy HUSARR, Józef Kondeja oraz Biblioteka Publiczna Gminy Głowaczów. Całość uświetniły występy artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Głowaczowie oraz uczniów ze Szkoły Muzycznej. Wszyscy biorący udział w festynie mogą zapisać dzisiejszy dzień jako bardzo udany, pełen wrażeń i dobrej zabawy.     

 

 

Wójt gminy zaprasza


Hubert Czubaj
wojt@glowaczow.pl
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek 12:00 - 16:00

wtorek 8.00 - 12.00

piątek 8.00 - 12.00

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.