Logo Głowaczów

Sołectwa

1. Sołectwo ADAMÓW   Sołtys  Stanisław Węsek

2.   Sołectwo BOBROWNIKI  Sołtys Jan Śmielak  

 3.   Sołectwo BRZÓZA   Sołtys Władysław Pszczółka   

        4.   Sołectwo CECYLÓWKA-BRZÓZKA  Sołtys  Tomasz Król   

          5.   Sołectwo CECYLÓWKA GŁOWACZOWSKA  Sołtys  Jan Lisiewski  

        6.   Sołectwo CHODKÓW    Sołtys Bogdan Sałek

        7.   Sołectwo DĄBRÓWKI    Sołtys Wiesława Czajka  

        8.   Sołectwo EMILÓW   Sołtys Łukasz Kuciński

        9.   Sołectwo GŁOWACZÓW    Sołtys Jolanta Gudkiewicz

       10.   Sołectwo GRABNOWOLA     Sołtys Dorota Jędrzejczyk 

       11.   Sołectwo HELENÓW    Sołtys Jadwiga Marczak  

       12.   Sołectwo HENRYKÓW    Sołtys Beata Jończyk  

       13.   Sołectwo IGNACÓWKA BOBROWSKA    Sołtys Marek Czarnecki 

       14.   Sołectwo IGNACÓWKA GRABNOWOLSKA   Sołtys Bogdan Jaworski  

       15.   Sołectwo JASIENIEC    Sołtys Robert Grzybowki  

       16.   Sołectwo KLEMENTYNÓW    Sołtys Edyta Wit   

       17.   Sołectwo KOSNY    Sołtys Barabara Nogalska

       18.   Sołectwo LEŻENICE    Sołtys Gabriela Nikorzewska

       19.   Sołectwo LIPA    Sołtys Alina Sobieraj

       20.   Sołectwo LIPSKA WOLA    Sołtys  Bartłomiej Grzegorzewski

       21.   Sołectwo ŁUKAWA    Sołtys Albert Szczepaniak

       22.   Sołectwo ŁUKAWSKA WOLA    Sołtys Jerzy Lewikowski

       23.   Sołectwo MACIEJOWICE    Sołtys Wioletta Jasek

       24.   Sołectwo MARIAMPOL   Sołtys  Dorota Woźniak

       25.  Sołectwo MARIANÓW    Sołtys Małgorzata Nowakowska

       26.   Sołectwo MICHAŁÓW   Sołtys  Bożena Dabińska

       27.   Sołectwo MIEJSKA DĄBROWA    Sołtys Teresa Cieślak

       28.   Sołectwo MONIOCHY    Sołtys Ewa Krześniak

       29.   Sołectwo PODMIEŚCIE    Sołtys  Rafał Bernaciak

       30.   Sołectwo PRZEJAZD    Sołtys Ryszard Woźniak

       31.   Sołectwo ROGOŻEK    Sołtys Zygmunt Żak

       32.   Sołectwo SEWERYNÓW   Sołtys Grzegorz Szyszka

       33.   Sołectwo STANISŁAWÓW   Sołtys Aneta Nowakowska

       34.   Sołectwo STAWKI   Sołtys Damian Wójcik

       35.   Sołectwo STUDNIE   Sołtys Małgorzata Cichocka

       36.   Sołectwo STUDZIANKI PANCERNE   Sołtys Irena Gontarek

       37.   Sołectwo URSYNÓW   Sołtys Teresa Mąkosa

       38.  Sołectwo WÓLKA BRZÓZKA  Sołtys  Jan Sygocki

       39.  Sołectwo ZIELENIEC   Sołtys Jan Kowalczyk

Wójt gminy zaprasza


Hubert Czubaj
wojt@glowaczow.pl
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek 12:00 - 16:00

wtorek 8.00 - 12.00

piątek 8.00 - 12.00

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.