dzisiaj jest: 17 sierpnia 2018. imieniny: Anita, Julianna, Jacek
tel. +48 (48) 623-10-75
e-mail: wojt@glowaczow.pl
A K T U A L N O Ś C I

Jastrząb Głowaczów nadal udanie poluje ….. na puchary i medale!

Po udanych startach na Młodziku i Orliku w Radomiu przyszły kolejne starty w różnych zakątkach Mazowsza i nie tylko.

Turniej Błyskawica CUP w Warszawie 17.12.2017 z udziałem takich drużyn jak: z Racovia z Junakiem Warszawa, Mazurem Radzymin i Skorzec Nadarzyn, Energia Kozienice , Mazur Radzymin , KS LAS. Po wygraniu swojej grupy awansowaliśmy do Ligi Mistrzów w której przegraliśmy tylko jeden mecz –
w całym turnieju, wygrywając ze zwycięzcą Junakiem dwukrotnie w grupie i w Lidze Mistrzów , zajęliśmy ostatecznie 3 miejsce a Mateusz Brodowski zostaje najlepszym zawodnikiem turnieju.

Dzień później 18.12 rozdajemy karty już w Górze Kalwarii zdobywamy już pierwsze miejsce i mamy najlepszego zawodnika turnieju w osobie Mateusza Brodowskiego. w polu pokonanych zostają takie zespoły jak: Amur Wilga Garwolin, Józefovia, Korona Góra Kalwaria, Mazowsze Grójec, Pogoń Grodzisk, Piaseczno, Energia Kozienice ( 9 miejsce)

Celem zbadania wartości zespołu 28 grudnia wybraliśmy się do Puław na turniej Puławiaka , gdzie w innym województwie zdobywamy 2 miejsce ,
a
Mateusz Brodowski zostaje najlepszym zawodnikiem turnieju. Zespoły w polu pokonanych : AS Radomiak, MKS Ryki, MOSiR Lubartów, Puławiak Puławy, Orlik Lubartów, Wisełka Puławy, Widok Lublin, Niedźwiadek Chełm, AP Lipsko.

A w ostatnim występie  6.01 w Warce w WINDOR 2018 rocznik 2009 wygrywa grupę eliminacyjną z kompletem punktów i stosunkiem bramek 14-1, awansując do półfinału turnieju organizowanego przez ROZPN.

Zespół występuję w składzie :Górka, Kilianek, Kłos , Czarnecki, Brodowski, Bolek, Wiśniewski, Podymniak, Frączyk, Kuciński. Trener Wolski Krzysztof .

Rocznik 2005 zajął 4 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej - RESPECT CUP 2018 Zawidz - Bieżuń. W turnieju wystąpiło 20 zespołów z całej Polski podzielonych na 4 grupy po 5 drużyn. Trzy pierwsze awansowały do Ligi Mistrzów tworząc kolejne dwie grupy po 6 i tu znów każdy z każdym o wejście do półfinału. Z miejsc 4,5 grali w Pucharze Polski tworząc dwie grupy po 4 zespoły. Drugi zespół w Pucharze Polski grał w finale i po przegranym meczu z Kobyłką II 0:1 zajęliśmy drugie miejsce.
W dwa dni zagraliśmy 11 meczów po 15 min. Zawsze zostaje niedosyt bo w półfinale zmierzyliśmy się Orłem Służewo finalistą Tatry Cup tam my byliśmy lepsi dziś oni mieli więcej szczęścia i oni cieszyli się z finału. W meczu 0:0 w karnych 2:1.
O trzecie miejsce graliśmy z Orłem Zielonka i tu już wyszło zmęczenie z poprzednich meczów i niestety przegraliśmy 2:1 tym samym zajmując 4 miejsce.