dzisiaj jest: 17 października 2018. imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
wersja polska 
A+ A-
Urząd Gminy Głowaczów Rynek 35
26-903 Głowaczów
tel. +48 (48) 623-10-75
e-mail: wojt@glowaczow.pl
A K T U A L N O Ś C I

Za nami Dni Gminy Głowaczów 2017

Sportowe emocje i mnóstwo zabawy - tak w dużym skrócie można podsumować tegoroczne Dni Gminy Głowaczów. Mieszkańcy obchodzili święto swojej "Małej Ojczyzny" w niedzielę 6 sierpnia.

 

Już tradycją się stało, że Dni Gminy Głowaczów obchodzi się na dwa sposoby – sportowo i koncertowo - tanecznie. Na gminnym Stadionie sportowym KS „LEGION” o godzinie 11.30 rozpoczęły się mecze półfinałowe. Po wyrównanej walce drużyn Strażak Głowaczów oraz Brzóza zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Brzózy. Już za godzinę – o 12.30 na płycie boiska zmagali się zawodnicy GP Transport Głowaczów oraz Adamów.  Wygranym meczem drużyna GP Transport Głowaczów zapewniła sobie miejsce w finale. Mecz o III miejsce w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Głowaczów 2017 rozegrany został pomiędzy drużynami Strażak Głowaczów i Adamów. Miejsce na podium zdobyła drużyna Strażaka Głowaczów.

Po emocjonujących spotkaniach przyszła pora na mecz finałowy, który rozpoczął się o godzinie 15.00! Piłka, która szybko wędrowała przez różne sektory boiska zapewniła trzymający w napięciu  mecz, kończący się zwycięstwem zawodników GP Transport Głowaczów. Drugie miejsce zajęła drużyna z Brzózy.

Rodzice dzieci w związku z wygranym przez młodych piłkarzy UKS Jastrząb Głowaczów z rocznika 2005 w swojej kategorii wiekowej Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Tatry Cup 2017, złożyli podziękowania dla trenera Pana Piotra Bolka za zaangażowanie oraz czas poświęcony na treningi. Dzieci wręczyły również dyplomy, jako wyrazy wdzięczności dla prezes Pana Krzysztofa Wolskiego oraz Wójta Gminy. Podopieczni trenera Piotra Bolka otrzymali od Pana Wójta komplet stroi sportowych.

Następnie przyszła pora na odznaczenia i medale. Zwycięskie drużyny odebrały puchary z rąk Wójta Gminy Głowaczów Pana Józefa Grzegorza Małaśnickiego, Zastępcy Wójta Gminy Pana Krzysztofa Postka, Sekretarza Gminy Pana Piotra Kozłowskiego, Prezesa KS „LEGION” Pana Tomasza Krupę oraz Pana Krzysztofa Wolskiego.

Odznaczeni zostali również zawodnicy, którzy w szczególny sposób wyróżnili się podczas trwania Turnieju, a mianowicie - Bartłomiej Drapała, który został Najlepszym Zawodnikiem Turnieju, Łukasz Wolski – Najlepszy Bramkarz Turnieju, natomiast  królem strzelców  został Marcel Czubaj.

Pan Wójt pogratulował oraz podziękował zawodnikom za grę pełną pasji i zaangażowania.

Wiele emocji wzbudził obowiązkowy punkt programu podczas każdych obchodów święta gminy – występ znanego zespołu. W tym roku wszyscy zebrani mieli okazję bawić się przy hitach Zespołu Power Play - obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów grających muzykę Disco Polo, który pod głowaczowską sceną zgromadził masę ludzi, bawiących się świetnie!

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły korzystać z  dmuchanego zamku, karuzeli, kolejki, basenu z kulkami oraz z euro bungee. Obserwując miny każdego z nich, sądzić można że zabawa była udana! Szerokim zainteresowaniem cieszyły się również stoiska gastronomiczne.

Najwytrwalsi uczestnicy festynu bawili się do późnych godzin wieczornych na dyskotece pod gwiazdami z DJ MAJU oraz Zespołem VABANK.

Obchody Dni Gminy Głowaczów bardzo szybko minęły, pogoda dopisała, a uśmiechy na twarzach mieszkańców i gości opuszczających wydarzenie, sugerowały, że to był naprawdę radosny czas.

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, którzy razem z nami świętowali Dni Gminy Głowaczów.

Serdecznie zapraszamy na kolejne już za rok!


  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia TUTAJ

« powrót
Pytania do Burmistrza Odpowiedzi Burmistrza
Wójt Gminy Zaprasza: wójt gminy Józef Grzegorz Małaśnicki
wojt@glowaczow.pl
Godziny przyjęć interesantów:
pon. 09:00 - 16:00
<<   Październik   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
    1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
MAPA SERWISU
STATYSTYKA
     
&